اطلاع از آخرین تخفیف های روزانه

سخنی با اصناف

اگر قصد دارید در زمانی کوتاه اجناس، کالا یا خدمات خود را به فروش برسانید و نام فروشگاه خود را در یک چشم برهم زدن مطرح کنید، با آف شهر این کار را سریعتر انجام خواهید داد .
آف شهر یک تخفیف کوتاه مدت است که معمولا بیشتر از یک روز به طول نمی انجامد !
یکی از مهمترین ویژگی های مدلِ تخفیف آف شهری این است که مشتریان به سرعت و از طریق سایت، اپلیکیشن ، ایمیل و شبکه های اجتماعی حامی آف شهر، از وجود آن باخبر میشوند، و تنها چند ساعت وقت دارند تا خود را به مغازه مورد نظر برسانند و خریدهایشان را انجام دهند.
بنابراین فقط کسانی که رسانه های آف شهر را دنبال میکنند میتوانند از تخفیف بالای شما برای مدت کوتاه استفاده کنند و شما با کیفیت بالای کالا یا خدمات خود و مشتری مداری خوب آنها را جذب و مشتری ثابت کنید . در حالیکه مشتریان عادی احتمالا این تخفیف را از دست خواهند داد .
آنچه که مدلِ تخفیف آف شهری را منحصر به فرد میکند شهرتی است که در مدت زمانی کوتاه برای کسب و کار شما بدست می آید!
سریع و محدود بودن این تخفیف باعث میشود که مشتریان دوست داشته باشند، خبر تخفیف را به دوستان خود هم بدهند.
و اینکه این تخفیف فقط محدود به مخاطبین خاصِ آف شهر است و مانند تراکت، بیلبورد، تبلیغ در روزنامه، رادیو و تلویزیون عمومیت ندارد.
و نه نیاز به برچسب و پلاکارد تخفیف پشت ویترین مغازه !

ساده است که به تخفیف لحظه ای به عنوان یک راه برای کسب درآمد بیشتر در زمانی کوتاه نگاه کنید اما نقش بازاریابی این مدل را نباید دست کم بگیرید! با این روش میتوانید پای مشتریان جدید و زیادی را به فروشگاه خود باز کنید . تمام کسب و کارها دیر یا زود تخفیف فصل خواهند داشت و در بازه های زمانی مختلف برای جذب بیشتر مشتری تلاش خواهند کرد، پس چه بهتر که از این تب و تاب دنیای فن آوری و شبکه های مجازی به نحو احسن استفاده کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی

آف شهر روی موبایل شما